Położna/ Pediatra

Znajdź w sieci Ceneo

Opis Kochani, gdyby ktoś z Was nie miał czasu ani możliwości kupowania prezentów, a chciał w jakiś sposób wspomóc przyszłych rodziców i Frania i jego samego, postanowiliśmy uruchomić fundusz "Franiusiowy" czasem nazywany również "wózeczkowym" :)

Tak więc, oprócz pieluszek wskazanych na liście, zbieramy do świnki skarbonki pieniądze na bardzo konkretne cele medyczne, które po zsumowaniu okazują się być dla nas małym wyzwaniem m.in na wykwalifikowaną położną. Taką, która będzie przypisana tylko do naszego porodu, będzie się nami zajmować przed porodem (właściwie to już cierpliwie nam tłumaczy co spakować do szpitala i kiedy do niego jechać), w trakcie całego porodu (co nie jest w standardzie państwowych szpitali- tam z reguły jest jedna położna dla kilku rodzących) i też po nim, w okresie połogu.
Dzięki niej mamy gwarancję przyjęcia do szpitala, poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki. Koszt położnej w Warszawie w szpitalu św. Zofii to 2000 zł, dlatego też, zainspirowani radą pewnej Cioci ( <3 ) założyć ten fundusz.

Więc gdybyście zastanawiali się co ucieszy Franka, a nie mieli przy tym okazji zrobić czapeczki na drutach, czy kupić paczki pieluch, zachęcamy do wpłaty na podany niżej numer konta.

https://szpital.szpitalzelazna.pl/poloznictwo/porod-na-zelaznej/ Gdyby ktoś był zainteresowany, to pod tym linkiem znajduje się więcej informacji na ten temat.

Nasze konto to:
PKO
ul. królewska 43/ 10
00-103 Warszawa

11 1020 2401 0000 0702 0228 7571