Trefl Lalaboom Twórcza Plansza Kulko-Klocki sensoryczne 61358

Znajdź w sieci Ceneo

Opis
Twórcza Plansza od Lalaboom to zestaw zabawek sensorycznych wspomagający prawidłowy rozwój dziecka oraz gwarantuje niezliczone możliwości zabawy. Zabawka w wersji kolorowej rozwija percepcją barw poprzez dobieranie elementów do koloru tablicy. W wersji czarno-białej umożliwia poszerzenie wiedzy o świecie w aspekcie jego barw. Twórcza plansza może być zamiennikiem dla tzw. Wkładanek wtyczkowych dla tych dzieci, które jeszcze nie opanowały na tyle precyzji ruchów, żeby celować małymi elementami w otwory. W zestawie są dostępne różne karty, które można wymieniać. Jednym z pomysłów na zabawę może być gra w "memory". Po wkręceniu wszystkich kulko-klocków w otwory, dziecko może poszukiwać par obrazków poprzez odkręcanie elementów.Kulko - klocki Lalaboom

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, które wspierają prawidłowy rozwój dziecka poprzez integrację sensoryczną. Integracja sensoryczna jest związana z procesem organizacji wrażeń zmysłowych takich jak wzrok, słuch, węch, smak oraz dotyk. Nasz mózg jest zaprogramowany tak, aby odbierał jak najwięcej bodźców m.in. z dłoni, a ich kształtowanie jest możliwe pod wpływem doświadczania. W trakcie zabawy kulko-klockami Lalaboom, rozwijana jest umiejętność odbierania bodźców z dłoni.
Rozwój sensoryczny Twojego dziecka

Jednym z warunków prawidłowego rozwoju integracji sensorycznej człowieka jest środowisko bogate w bodźce. Ludzki mózg jest zaprogramowany tak, aby odbierać jak najwięcej impulsów i jest dosłownie kształtowany pod wpływem ich doświadczenia. Istotne jest zatem, aby w pierwszym etapie życia człowieka, w okresie wczesnego dzieciństwa, także zabawki dostarczały zróżnicowanych wrażeń dotykowych, wzrokowych czy słuchowych, a także dawały możliwość zróżnicowanej manipulacji przedmiotami. Linia Lalaboom spełnia te potrzeby, umożliwiając dziecku kontakt z przedmiotami o zróżnicowanych kształtach i fakturach.
Inspirowane Montessori

Zestawy Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność i samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka w zgodzie z jego indywidualnymi możliwościami.
photo2
ZAWARTOŚĆ:

- Plansza

- 10 kart kolorowych

- 10 elementów do składania kulko-klocków

Trefl Lalaboom Twórcza Plansza Kulko-Klocki sensoryczne 61358

Źródło: https://image.ceneostatic.pl/data/products/94801810/f-trefl-lalaboom-tworcza-plansza-kulko-klocki-sensoryczne-61358.jpg

Tu kupisz

Prezenty na liście