Trefl Baby Classic Sorter Kształtów 36078

Znajdź w sieci Ceneo

Opis Wyjątkowa seria BABY CLASSIC TREFL to nasycone kolorami, wykonane z niezwykłą starannością puzzle dla dzieci, które zapewnią małemu użytkownikowi wciągające zajęcie i skradną jego uwagę. Specjalnie zaprojektowana układanka składa się z elementów o grubości 4 mm, znacznie grubszych od tych w tradycyjnych zestawach, co ułatwia chwytanie w rączkę i układanie, a co za tym idzie są idealne dla najmłodszych użytkowników. W opakowaniu, na ułożenie czekają puzzle pełniące funkcję sortera kształtów.

Podczas zabawy maluszek trenuje spostrzegawczość, koordynację ręka - oko i uczy się cierpliwości. Wspólne układanie z dzieckiem dostarczy mnóstwo frajdy i będzie doskonałą okazją do zabawy w nazywanie i odgłosów znajdujących się na obrazkach zwierzątek naśladowanie. Puzzle TREFL są przyjazne dziecku! Do ich produkcji użyto ekologicznych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła. Wszystko to, by móc zagwarantować bezpieczeństwo i radość z zabawy.

Opakowanie zawiera:
3 obrazki do ułożenia
puzzle pełnią funkcję sortera kształtów
produkt nowy, oryginalnie zapakowany
przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia

TREFL SA - firma założona w 1985 roku w Sopocie zajmująca się produkcją puzzli na popularnych programach licencyjnych tj: Disney, Mattel, Hasbro czy Marvel. TREFL zajmuje się także produkcją gier planszowych, również dla innych wydawnictw z Polski i zagranicy. Produkty firmy są eksportowane do ponad 50 krajów świata.

Baby Classic to duże układanki z grubego kartonu przeznaczone specjalnie dla najmłodszych graczy. Żywe kolory i przyjazne kształty zachęcają maluchy do zabawy.
Piękne, kolorowe ilustracje przyciągają wzrok dzieci i sprawiają, że zabawa staje się jeszcze ciekawsza.
Sorterek uczy dzieci kształtów, zachęca do poznawania świata poprzez skojarzenia i symbole.

Trefl Baby Classic Sorter Kształtów 36078

Źródło: https://image.ceneostatic.pl/data/products/61617317/f-trefl-baby-classic-sorter-ksztaltow-36078.jpg

Tu kupisz

Prezenty na liście