Trefl Lalaboom Wkręca Tęcza Kulko-Klocki Sensoryczne 61357

Znajdź w sieci Ceneo

Opis Trefl Lalaboom Wkręca Tęcza 61357

Wkręca Tęcza od Lalaboom to zestaw zabawek sensorycznych, które wspomagają prawidłowy rozwój dziecka oraz gwarantują niezliczone możliwości zabawy. Dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów zabawki. Umożliwia rozwój i kształtowanie pojęć wielkości dzięki układaniu elementów od najmniejszego do największego. Konstruowanie budowli z łuków i kulko-klocków rozwija wyobraźnię przestrzenną i zdolności konstrukcyjne dziecka.
Kulko - klocki Lalaboom

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, które wspierają prawidłowy rozwój dziecka poprzez integrację sensoryczną. Integracja sensoryczna jest związana z procesem organizacji wrażeń zmysłowych takich jak wzrok, słuch, węch, smak oraz dotyk. Nasz mózg jest zaprogramowany tak, aby odbierał jak najwięcej bodźców m.in. z dłoni, a ich kształtowanie jest możliwe pod wpływem doświadczania. W trakcie zabawy kulko-klockami Lalaboom, rozwijana jest umiejętność odbierania bodźców z dłoni.

Rozwój sensoryczny Twojego dziecka

Jednym z warunków prawidłowego rozwoju integracji sensorycznej człowieka jest środowisko bogate w bodźce. Ludzki mózg jest zaprogramowany tak, aby odbierać jak najwięcej impulsów i jest dosłownie kształtowany pod wpływem ich doświadczenia. Istotne jest zatem, aby w pierwszym etapie życia człowieka, w okresie wczesnego dzieciństwa, także zabawki dostarczały zróżnicowanych wrażeń dotykowych, wzrokowych czy słuchowych, a także dawały możliwość zróżnicowanej manipulacji przedmiotami. Linia Lalaboom spełnia te potrzeby, umożliwiając dziecku kontakt z przedmiotami o zróżnicowanych kształtach i fakturach.

Inspirowane Montessori

Zestawy Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność i samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka w zgodzie z jego indywidualnymi możliwościami.

ZAWARTOŚĆ:

- 5 kolorowych łuków

- 8 elementów do składania kulko-klocków

Trefl Lalaboom Wkręca Tęcza Kulko-Klocki Sensoryczne 61357

Źródło: https://image.ceneostatic.pl/data/products/94801808/f-trefl-lalaboom-wkreca-tecza-kulko-klocki-sensoryczne-61357.jpg

Tu kupisz

Prezenty na liście