Fisher-Price Linkimals Interaktywna Wydra Gkc32

Znajdź w sieci Ceneo

Opis Na brzuszku Interaktywnej Wydry z linii Linkimals od Fisher-Price czeka na Twoje dziecko mnóstwo zabawy i nauki.
Naciskając przyciski, maluch będzie odkrywać litery alfabetu i usłyszy proste słowo zaczynające się na daną literę. Dodatkowe przyciski aktywują muzykę oraz prośby o odnalezienie danej literki lub słowa. Trącając obracającą się kuleczkę, maluch usłysz wesołe piosenki o przyjaźni, dźwięki i wypowiedzi, a kolorowe światełka zachęcą do zabawy. Zawartość edukacyjna w języku polskim.
Linkimals
Reaguje na innych przyjaciół z linii Linkimals
Dodatkowo, gdy Interaktywna Wydra rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals (sprzedawane oddzielnie), odtworzy wraz z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków. Interaktywne zabawki Linkimals reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając. Interaktywne pokazy różnią się w zależności od liczby posiadanych zwierzaków Linkimals.
linkimals
Zabawa + nauka = rozwój
Wesołe piosenki, wypowiedzi i słówka wprowadzają malucha w świat alfabetu i uczą go pierwszych słów. Naciskanie przycisków i obracanie kuleczki, by aktywować piosenki, pomaga wzmacniać zręczność i koordynację ręka-oko. Jasne, kolorowe światła i zabawne dźwięki angażują wzrok i słuch dziecka.
linkimals
Zawartość pudełka


W pudełku znajduje się Interaktywna Wydra z serii Linkimals oraz instrukcja. Zabawka do poprawnego działania wymaga 3 baterii AA (dołączono).

Fisher-Price Linkimals Interaktywna Wydra Gkc32

Źródło: https://image.ceneostatic.pl/data/products/90544677/f-fisher-price-linkimals-interaktywna-wydra-gkc32.jpg

Tu kupisz

Prezenty na liście