Fisher-Price - Little People - WESOŁE PRZEDSZKOLE - GRW91

Znajdź w sieci Ceneo

Opis Pora przenieść się do Wesołego Przedszkola, które czeka na wszystkie słodkie maluchy i bobasy.

Najnowszy zestaw serii Little People to ogromne centrum zabawy i opieki, które przeznaczono dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Zabawkę można określić jako dużą, przenośną i muzyczną areną do zabawy. Wesołe Przedszkole posiada trzy poziomy zabawy, a na każdym z nich dziecko może realizować się w innej dziedzinie.
bujaczek
Regulowane pochylenie. Uspokajające wibracje. Tyle radości.
Rozbujana zabawa dla młodszych i starszych dzieci.
Fisher-price
Fisfer-price
Twoje dziecko może się troszczyć o figurki "karmiąc" je, układając do snu i bawiąc się nimi ("w środku" i "na zewnątrz").

Podczas radosnej zabawy dziecko słucha wesołych wypowiedzi i piosenek, poznając przy okazji kolory, liczenie i nie tylko. Technologia "Poziomy nauki" umożliwia dostosowanie zabawki i wybór trybu w zależności od wieku dziecka.

Zestaw można też łatwo złożyć i przenieść.

Zawartość edukacyjna w języku polskim.
Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Zabawka zasilana bateriami 3 x baterie 1,5 V typu AA (w zestawie baterie testowe)
Trzy poziomy zabawy

Pierwszy poziom to zabawa - maluchy mogą obserwować kręcącą się karuzelę, usiąść na macie, przenieść się do piaskownicy lub pobujać na żółtym koniku.
Drugi poziom służy do odkrywania nowości - dowiemy się różnych ciekawostek o bobasach, posłuchamy wesołych piosenek i nauczymy się pielęgnacji bobasków.
Trzeci poziom to szaleństwo wyobraźni! Sami możemy zdecydować o tym, jak będzie przebiegać zabawa. Może przygotujemy posiłek dla maluchów? Na platformie umieszczono blender, który ułatwi nam przygotowanie smakołyków dla podopiecznych przedszkola. Wystarczy pokręcić różowym pokrętłem, a kaszka będzie gotowa! Interaktywna chmurka będzie czuwać nad przyrządzaniem posiłku i powiadomi nas, gdy obiadek nie będzie jeszcze gotowy.

Tu kupisz

Prezenty na liście