Trefl Puzzle 4W1 Wesoły Dzień Binga 34335

Znajdź w sieci Ceneo

Opis Trefl Puzzle 4w1 Bing - Wesoły dzień

Kolorowa układanka przypadnie do gustu małym fanom przygód energicznego króliczka Binga, który codziennie mierzy się z nowymi umiejętnościami oraz uczuciami i konsekwencjami swoich zachowań. W przygodach towarzyszą mu przyjaciele Sula, Pando, kuzynki Koko i Charlie oraz jego opiekun Flop. W opakowaniu na ułożenie czekają aż 4 kolorowe układanki, które odkryją przed dzieckiem obrazki z wizerunkami sympatycznych bohaterów. Gotowe obrazki można oprawić w ramkę, a staną się wyjątkowa ozdobą dziecięcego pokoju.
llll
Nasycone pięknymi, żywymi barwami puzzle Trefl skradną uwagę młodszych dzieci, zapewnią im wciągające zajęcie i wprowadzą je do fascynującego świata układanek. Podczas zabawy maluszek trenuje spostrzegawczość, koordynację ręka - oko i uczy się cierpliwości. Mnóstwo frajdy dostarczy też wspólne układanie z brzdącem.

Puzzle TREFL są przyjazne dziecku! Do ich produkcji użyto ekologicznych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła. Wszystko to by móc zagwarantować bezpieczeństwo i radość z zabawy.
llll
W opakowaniu znajduje się:
4 układanki z wizerunkami postaci z bajek
obrazki składają się z: 54, 48, 35 i 70 elementów
gotowe obrazki mają wymiary 28,5 x 20,5 cm
produkt nowy, oryginalnie zapakowany
przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia

Trefl Puzzle 4W1 Wesoły Dzień Binga 34335

Źródło: https://image.ceneostatic.pl/data/products/84355901/i-trefl-puzzle-4w1-wesoly-dzien-binga-34335.jpg

Tu kupisz