Korbo Klocki Technix 122

Znajdź w sieci Ceneo

Opis TECHNIX KORBO RUCHOME KLOCKI KONSTRUKCYJNE 122 el.

KORBO KLOCKI KONSTRUKCYJNE TECHNIX 122 el.

Producent: Korbo

Liczka elementów: 122 szt

Klocki KORBO to polska wizja zabawki edukacyjnej - uniwersalnej i atrakcyjnej dla dzieci w każdym wieku. Idea: „Pomyśl, zbuduj, zakręć” najlepiej opisuje innowacyjność tego produktu. Zabawa konstrukcyjnymi klockami KORBO pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęcając je do kreatywnego i logicznego myślenia, stymulując zmysły, umożliwiając ćwiczenie zdolności manualnych oraz koordynacji ręka-oko.

Klocki KORBO są produkowane w Polsce, przy użyciu najnowszych technologii i z najwyższej jakości materiałów. Klocki są bezpieczne i solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, funkcjonalne i kompatybilne (można dowolnie łączyć elementy z różnych zestawów KORBO), a ponadto wielokolorowe i atrakcyjne wizualnie.

Każdy komplet klocków to doskonały sposób na świetną zabawę oraz naukę przez zabawę.

Korbo Klocki 122 Technix to zestaw inspirowany zasadami mechaniki. Wszystko zależy od wyobraźni. Rozwijajmy ją z zestawem Korbo Technix...

Wszystkie 122 elementy zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorach: czarnym i szarym oraz żółtym i zielonym.

Tym, co wyróżnia ten zestaw na tle pozostałych są koła zębate w dwóch rozmiarach: małe i duże, a także elementy takie jak cięgna i śmigła.

Zestaw kompatybilny z pozostałymi klockami KORBO.

Korbo Klocki Technix 122

Źródło: https://image.ceneostatic.pl/data/products/81321329/f-korbo-klocki-technix-122.jpg

Tu kupisz

Prezenty na liście