Hasbro Play-Doh Kreatywne Deseczki B9012

Znajdź w sieci Ceneo

Opis Play-Doh Kreatywne Deseczki

Play-Doh to miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzi oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Play-Doh to zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną.


Jakie jest Twoje ulubione danie? Teraz możesz je przygotować z... ciastoliny! To niesamowicie kreatywna zabawa, która umożliwi każdemu maluchowi zostanie szefem kuchni! Owoce, warzywa, mięsa - wszystko to jest do Twojej dyspozycji!


Zabawa rozwinie w dzieciach kreatywność oraz wyobraźnie. Ich zabawy będą niezwykle ciekawe, kiedy będą mogły siekać, wyciskać i używać dołączonych elementów. Będzie to także świetna okazja do rozrywek w grupie!


W zestawie znajdują się 4 duże i 2 małe tubki ciastoliny w różnych kolorach, dwie formy do wycinania (np. mięs, warzyw), miseczka oraz talerzyk, sztućce, tasak, nożyczki, a także wyciskacz.

Hasbro Play-Doh Kreatywne Deseczki B9012

Źródło: https://image.ceneostatic.pl/data/products/50967679/i-hasbro-play-doh-kreatywne-deseczki-b9012.jpg

Tu kupisz