Tomy Żółwiowa Rodzinka Do Zabawy W Wodzie T72097

Znajdź w sieci Ceneo

Opis Małe urocze żółwie na grzbiecie mamy mieszkają i czas do wspaniałej kąpieli niecierpliwie odliczają. Uwielbiają radosne, podwodne przygody i nie mogą się już doczekać, aż wskoczą do wody, by rozpocząć figle i psoty. Czujna żółwica swego potomstwa pilnuje, a rozbrykana gromadka razem z marcem nurkuje i dokazuje. Mają przy tym przezabawne minki, aż nie chcą się z nimi rozstawać chłopcy i dziewczynki. Chętnie Cię maluszku zabiorą do świata kolorów oraz cyferek i nauczą Cię o nich wiele Twoi nowi, wodni przyjaciele.

Wspaniały zestaw umili dziecku czas spędzany w kąpieli. Sympatyczne żółwiki posiadają specjalne przyssawki, dzięki którym maluszek przyczepi je do skorupy żółwicy albo do gładkiej powierzchni wanny czy ściany tuż nad nią. Mama zielonych urwisów ma odczepiane nóżki, które zmieniają się w łyżeczki do przelewania wody. Każda z nich jest zakończona figurą geometryczna, którą dziecko może dopasować w wyjątkowym sorterze. Wystarczy zdjąć skorupę żółwicy, by go odkryć. Przesympatyczna rodzinka żółwi zapewni dziecku fantastyczną zabawę w kąpieli, gdy nadejdzie jej koniec grzecznie wrócą do swojej mamy i będą niecierpliwie czekały na kolejne spotkanie!

Wspaniała, wykonana z materiałów najwyższej jakości zabawka pełni funkcje edukacyjne, uczy logicznego myślenia, wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej.

Wspaniała, wodna przygoda z Żółwiami Brzdącami do kąpieli od Tomy

W zestawie znajdują się:
duża żółwica
małe żółwiki z przyssawkami
odczepiane nogi żółwicy zmieniają się w kubeczki do nabierania wody
pod skorupą dużego żółwia znajduje się sorter
zabawka umila czas w kąpieli i uczy kolorów oraz kształtów
produkt nowy, oryginalnie zapakowany
przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia

Tomy Żółwiowa Rodzinka Do Zabawy W Wodzie T72097

Źródło: https://image.ceneostatic.pl/data/products/31667148/i-tomy-zolwiowa-rodzinka-do-zabawy-w-wodzie-t72097.jpg

Tu kupisz