Kto tworzy Gifmi.pl?

O nas

GIFMI.PL STWORZYLIŚMY Z MIŁOŚCI DO PREZENTÓW I UMIŁOWANIA KONKRETU. Z PRAGNIENIA USZCZĘŚLIWIANIA TYCH, KTÓRYCH LUBIMY, SZANUJEMY I KOCHAMY. Z POTRZEBY UŁATWIANIA I USPRAWNIANIA. BEZ FRAZESÓW, BEZ SZTAMPY I BŁĘDÓW. WIEMY, CZEGO CHCEMY I CHCEMY, BYŚ WIEDZIAŁ I TY.

Aneta Mech-Majerska Właściciel, Pomysłodawca

„Zdążyłam”…

  • zdmuchnąć w życiu kilka świeczek (tych z trójką z przodu również)
  • raz zostać żoną, dwa razy matką i - choć bywało blisko - ciągle nie zwariować
  • zrobić setki naleśników, zjeść tysiące (zwłaszcza tych na słodko)
  • wypić tryliony herbat w ciekawych miejscach i jeszcze lepszym towarzystwie
  • zakochać się nie tylko w swoim mężu i dzieciach, ale też w stylu skandynawskim i loftowych wnętrzach (z oknami od sufitu po podłogę) 
  • ...i jeszcze mi mało, więc liczę na więcej!

Mówią, że jestem uparta i mówią, że strasznie. Ale w obliczu tego, że im więcej mam na głowie, tym lepiej ogarniam, poczytuję to sobie za atut. Możliwe nawet, że największy. 

Jeśli chciałabyś/chciałbyś podzielić się ze mną swoimi uwagami na temat serwisu, napisać coś ciekawego lub po prostu skontaktować się ze mną pisz na aneta@gifmi.pl. 

Marcin Zdrodowski Programista, Konsultant IT

Zawodowy twórca oprogramowania. Szlifuje dobre pomysły zespołu i topi w otchłani te mniej dobre. W wolnych chwilach miłośnik piłki nożnej, technologii i astronomii. 

Z wykształcenia: filolog polski z dyplomem Państwowej Szkoły Muzycznej za pazuchą. Nie z przypadku: copywriter (tekściarz-zadaniowiec). Z zamiaru: muzykoterapeuta. Autorka literackiego bloga ACHONDROPLAZJAK.PL, wyróżnionego przez Wydawnictwo Zielona Sowa nagrodą specjalną w konkursie Blog Roku 2014.

Zajęcie, któremu oddaje się bez reszty, to studia z zakresu „normalności” i „inności”.  Przypadłość, której nie umie się wyzbyć, to wnikliwa obserwacja swojego synka Dominika. I tropienie momentów, gdy bańka mydlana pęka mu nad kaszą. A w smudze wpadającego przez okno światła, nad głową tańczy mu kurz.

Emil Marecki Przyjaciel zespołu

Znany z tego, że zna Marcina Zdrodowskiego. Wie z kim warto współpracować, żeby osiągnąć sukces. Prezenty woli przekazywać, niż otrzymywać. Więcej o nim na Twitterze, gdzie najwięcej się udziela (@emilozo).