Prezenty dla niemowlaka (6-12 miesięcy)

18 maja 2016   Iga Zakrzewska-Morawek    

Prezenty dla niemowlaka (6-12 miesięcy)

Im dalej w las, tym większe wymagania. Zarówno te rodzicielskie, jak i dziecięce, ponieważ – uwaga! – dziecko zaczyna rozumieć. Jego ruchliwość, jak i sam bobas rosną, a wraz z nimi zakres dziecięcych zainteresowań. Niemniej…

Nie drżyj w posadach! Przemysł dziecięcy dba o to, aby do każdego z oferowanych produktów, podpiąć informację o docelowej grupie wiekowej. Tym sposobem poza (patrz: wiek 0-6 mcy), do listy śmiało dorzucić możesz wszelkie „dźwiękowe” zabawki. „Kwa, kwa”, „muuuu…”, „ihaaa…” czy klasyczne, podwórkowe „miaaauu”, mogą stać się kartą przetargową na drodze do uśmiechu i dziecięcej akceptacji.

Taki bobas świetnie odnajdzie się również w akompaniamencie nieskomplikowanych, choć niezwykle atrakcyjnych dla młodego ucha przyśpiewek. „Wlazł kotek na płotek”, „Pan Tik-Tak”, czy „Panie Janie”... - dzieci to lubią, a przede wszystkim potrzebują do prawidłowego rozwoju. Jeszcze lepiej, jeśli upominek posiadał będzie metki, sznureczki, świecidełka i inne tego typu „zwisy” - patrz: obal pszczółka.

Dla malca, który już o własnych siłach siedzi, przyjemną zabawą okaże się także basen wypełniony kolorowymi piłeczkami. Stawiającego pierwsze, samodzielne kroki, zadowoli natomiast  drewniany pchacz z klockami, Kula z piłkami, jak i  kolorowa gąsienica, które doskonale pobudzą zmysł słuchu, wzroku i dotyku każdego maluszka. Wszystko to za sprawą zróżnicowanych powierzchni, w zetknięciu z którymi żądna bodźców, maleńka dłoń, zazna olbrzymiej frajdy.

Patrz jeszcze: mata edukacyjnaklocki kauczukowezabawka do wózka

 

Poniżej znajdują się polecane przez nas produkty, które jednym kliknięciem ("Dodaj do mojej listy") możesz dodać do swojej (lub stworzonej dla dziecka) listy prezentów. Listę udostępnij rodzinie i znajomym, aby wiedzieli co dostarczy radość Twojemu dziecku i sprawi, że prezent będzie TRAFIONY. Przy różnych okazjach, jak i całkiem bez.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.