Prezent dla dziadka

16 stycznia 2017   Iga Zakrzewska-Morawek   1  

Prezent dla dziadka

Nowy Rok za pasem, a na kalendarzowym horyzoncie kolejne okazje, których pominąć nijak nie wypada? Nic bardziej faktycznego! Już za chwilę bowiem swoje święto obchodzić będzie DZIADEK – prawdziwy, równy gość. Jedyny i niepowtarzalny, zasługujący tego dnia na Twoją szczególną uwagę.

Niewiele myśląc biegniesz więc do osiedlowego spożywczego, w którym – pokonując regałowe rzędy – sięgasz po „Pasztet Dziadunia”. Radość w sercu i rarytas w koszyku, więc do pakietu dorzucasz czekoladę lub paczkę miętusów? Czasem i takie rozwiązanie okazuje się strzałem w dziesiątkę. Rola DZIADKA nie musi w końcu oznaczać pożegnania z humorem. I choć znajdą się tacy, którzy skłonni będą kawałek ciała sobie uciąć za to, że rasowego seniora uszczęśliwić może jedynie fajka, pędzel do golenia lub flakon starego, poczciwego „WARSA”, poniżej dzielimy się alternatywą.

A alternatywa jest liczna. Jedna bardziej dowcipna, druga bardziej praktyczna, jeszcze inna wzruszająco sentymentalna…

Dla tych, których zażyłość z dziadkiem jest wyjątkowo silna, doskonała okaże się: tak spersonalizowana grafika w formie obrazka na ścianę, jak  rodzinne zdjęcia (z wnukami, prawnukami) oprawione stylowymi ramkami, lub zamknięte w Książce do przechowywania wspomnień, opatrzonej pytaniami-wyzwalaczami, typu: kim pragnął zostać DZIADEK za młodu, jacy byli jego rodzice, gdzie dorastał, jak poznał miłość swojego życia (Twoją BABCIĘ, naturalnie…;-)

A że DZIADEK to równy gość, idealny prezent dla niego idzie w parze tak z użytecznością, dowcipem, jak i nutą sentymentu z czasów młodości. To wszystko znajdziesz pod postacią Kalendarza Ludzi Pracujących 2016. Nie mniej ciekawe okażą się też "Absurdy życia w PRL-u (box 3 płyt DVD), oglądane wieczorami przy herbacie i kultowych, niepowtarzalnych wśród "smakó minionej epoki" Iryskach.

Warto pamiętać, że bez względu na rodzaj prezentu, na jaki się zdecydujesz, idealnym dopełnieniem i jednocześnie najpiękniejszą „kokardą”, wieńczącą dziadkowy prezent, okaże się własnoręcznie wykonana laurka bądź kartka z życzeniami, okraszona autentycznym, żywym i namacalnym uśmiechem.

 

Poniżej znajdują się polecane przez GIFMI.PL prezenty. Dowolną ich liczbę możesz dodać jednym kliknięciem "Dodaj do mojej listy" do wybranej przez siebie listy prezentów. Listę udostępnij rodzinie i znajomym (możesz Ich zaprosić tu--> ZAPROŚ), aby widzieli co chcesz dostać lub czego potrzebujesz. Bez względu na okazję lub jej brak ;) 

Komentarze

  • Grzegorz Nowak 2016-10-19 18:33:37
    Dodałbym do tej listy pomysł w postaci oryginalnej eleganckiej laski do podpierania: http://www.ortomoda.pl/laska-wieden

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.