Prezent dla mężczyzny

15 listopada 2019   GIFMI.PL    

Prezent dla mężczyzny

W teorii, epatujący konkretem minimaliści. Nie tyle piękniejsza, co silniejsza strona ludzkiego gatunku. Z zarostem na ciosanej twarzy, mocną muskulaturą i praktycyzmem w oczach. Ociekający testosteronem MĘŻCZYZNA. Czego, poza schabowym na ziemniaczanym kopcu, nieskazitelną furą i równie piękną panią u boku, mógłby przyjąć w posiadanie, chcieć przytulić lub niechby, hmm… wykorzystać?

W teorii zwykle niczego nie chcą, niczego im nie brakuje. W praktyce, całkiem blisko im do wyrafinowanych gadżeciarzy, toteż niejednego eleganckiego pana z pewnością ucieszy wizytownik, stylowe rękawiczki, wykonana z prawdziwej, miękkiej skóry włoskiej saszetka na ramię lub etui na koszulę, oparte na systemie prostego składania, chroniące koszule przed zdeformowaniem. Szanującego się smakosza mocniejszych trunków urzec mogą z kolei ceramiczne, metalowe lub kamienne kostki do drinków, schładzające napoje bez ich rozcieńczania lub gustowna szklanka do whisky. Niby klasyka gatunku, a jednak poziom zachowany. A typ komputeromaniaka, krzyżującego się z modelem „wiecznego chłopca” jak dziecko zawyje na widok podkładki pod laptop, ładowarki solarnej, nowiutkich słuchawek z mikrofonem, czy – upragnionej przez wielu małych i dużych – konsoli, także tej retro-konsoli. Czym chata bogata, tym mężczyzna wesół…  

Zespół GIFMI.PL poleca!


Chcesz otrzymywać trafione prezenty? Stwórz listę prezentów w naszym serwisie i pokaż rodzinie oraz znajomym o czym marzysz. Niech rezerwują to, co chcą Ci sprezentować a unikniesz zdublowanych prezentów. Więcej na temat działania serwisu przeczytasz tu--> JAK TO DZIAŁA?

Serwis jest całkowicie bezpłatny, a rejestracji dokonasz tu --> REJESTRACJA


Zobacz także

Prezent dla aktywnychPrezent dla mężczyzny #1


Prezent dla mężczyzny #2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.