Prezent dla ośmiolatka, dziewięciolatka i dziesięciolatka

16 listopada 2016   Iga Zakrzewska-Morawek    

Prezent dla ośmiolatka, dziewięciolatka i dziesięciolatka

­­Ośmio-/dziewięcio-/dziesięciolatek rozpoczyna swoją przygodę ze świadomym poznawaniem świata. Idealny prezent dla dziewczynki lub chłopca w tym wieku powinien rozbudzać ciekawość, pomagać w odkrywaniu kolejnych tajemnic i prawd. Dobrze, by stał się również nieodłącznym elementem zabaw. Wyobraźnia to wielka moc – ofiarowany podarek może stać się narzędziem pomocnym w kolekcjonowaniu kolejnych przeżyć, wrażeń i emocji. Tym samym, będzie kojarzył się z wielką przygodą i ekscytacją. 

Dla dzieci w wieku 8-10 lat dobrym prezentem będą zestawy kreatywne. Dla dziewczynki zestawy do tworzenia perfum lub biżuterii, a dla chłopców zestawy do konstruowania cyber robota lub auta. Z gier planszowych szczególnie polecamy Dixit, nieśmiertelne Scrabble oraz Kalambury. Ciekawym prezentem mogą okazać się długopisy IDO3D, dzięki którym dzieci stworzą różnokolorowe kreacje 3D oraz zestaw do tworzenia mozaiki z własnego zdjęcia.


Zespół GIFMI.P poleca!


Chcesz otrzymywać trafione prezenty? Stwórz listę prezentów w naszym serwisie i pokaż rodzinie oraz znajomym o czym marzysz. Niech rezerwują to, co chcą Ci sprezentować a unikniesz zdublowanych prezentów. Więcej na temat działania serwisu przeczytasz tu--> JAK TO DZIAŁA?

Serwis jest całkowicie bezpłatny, a rejestracji dokonasz tu --> REJESTRACJA

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.