Prezent dla sześciolatka i siedmiolatka

16 listopada 2016   -    

Prezent dla sześciolatka i siedmiolatka

Zastanawiasz się co kupić sześcio- lub siedmiolatkowi? Puzzle-roboty lub budowle świata? A może coś dla pasjonatów międzygalaktycznych wypraw, dla młodych architektów? Statek kosmiczny na przykład, z którego części równie dobrze zbudować można rakietę, samochód czy inną wieżę o gabarycie przewyższającym te budowane przed dwulatków. Dobrym rozwiązaniem będą też klocki konstrukcyjne, kładące nacisk na umiejętności motoryczne, rozwijające koordynację ręka-oko, stymulujące kreatywność i rozumowanie przestrzenne. Co ciekawe: ich elementy łączą się ze sobą na dwadzieścia różnych sposobów.

Jeśli zależy ci na rozwijaniu zdolności manualnych natomiast i podkręcaniu zmysłu artystycznego dziecka, postaw na pieczątki, stempelki, kredki, pędzle, farby i obrazy. Jego wyobraźnia zyska po wielokroć. Tu świetnie sprawdzi się malowanie piaskiem z brokatem i naklejkami w pakiecie, czy zestaw do tworzenia biżuterii.

Każdego reprezentanta tej grupy wiekowej ucieszy również trampolina, silnie edukacyjna kolekcja DVD Było sobie Życie, czy wiekopomna świnka skarbonka w wersji do samodzielnego złożenia. A jeśli frajdę mogą mieć nie tylko dzieciaki, ale i cała rodzina, sprawdź, czy po ich familijnym terytorium nie wałęsa się jakiś robak… Jakiś turkuć podjadek, zakradający się w okolicach kuchni, by uszczknąć kawałek chlebka… Hitem okaże się La Cucaracha – towarzyska zręcznościówka, oparta na refleksie i (ja kto w przypadku gier) odrobinie szczęścia. Ogrom zabawy gwarantowany!  


Zespół GIFMI.PL poleca!

 

Chcesz otrzymywać trafione prezenty? Stwórz listę prezentów w naszym serwisie i pokaż rodzinie oraz znajomym o czym marzysz. Niech rezerwują to, co chcą Ci sprezentować a unikniesz zdublowanych prezentów. Więcej na temat działania serwisu przeczytasz tu--> JAK TO DZIAŁA?

Serwis jest całkowicie bezpłatny, a rejestracji dokonasz tu --> REJESTRACJAZobacz także:

Prezenty dla sześciolatka i siedmiolatka #1Zespół GIFMI.PL poleca!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.