Prezent dla mężczyzny #2

25 września 2016   GIFMI.PL    

Tego dnia zainteresowanie płcią przeciwną wzrasta. Wrogość obraca się w przyjaźń, zniechęcenie w sympatię. I choć odwieczna rywalizacja płci pozostanie nieruszona, tego dnia „panie proszą panów”.

Znany niemal od czasów podstawówki… DZIEŃ CHŁOPAKA. Tego dnia zadaniem pań jest zrobienie laurki, ciastka, karmienie czekoladkami, serwowanie obiadów, śniadań do łóżka, a wieczorem ustawowe kino-bambino. I śpiew. I choć takie scenariusze, to (dla niektórych) opcja iście filmowa, chłopaków docenić zawsze warto. Choćby tego, jedynego dnia.

A dróg do uszczęśliwienia chłopaka jest wiele. Kubek termiczny w kształcie obiektywu, głośnik mobilny, najnowsza gra FIFA 17, quadrocopter, czy choćby podpowiedź jak zostać „finansowym ninja” w formie książki Michała Szafrańskiego. A może pizza i piwo albo kapcie, święty spokój i telewizyjny mecz? Propozycji tak samo wiele, jak chłopaków wokół. Grunt, by każdy podarek stał się wypadkową dobrych zamiarów, jeszcze lepszych intencji i najlepszych z możliwych chęci. A wtedy…

Czy to klasyka w postaci trylogii Ojca Chrzestnego, zestawu filiżanek do espresso, ładowarki solarnej czy pojemnika na kanapki…, każda z opcji – humorystycznej, praktycznej czy całkiem abstrakcyjnej – zyska na wymiarze. I stanie się dobrem najwyższym, bo opatrzonym szacunkiem, uznaniem i miłością, czyli tym, o czym każdy chłopak marzy. Bez względu na wiek. 


Zespół GIFMI.PL poleca!


Zobacz także inspiracje prezentowe dla chłopca

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.