POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO STWORZYĆ LISTĘ PREZENTÓW NA GIFMI.PL

6 kwietnia 2016   Iga Zakrzewska-Morawek    

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO STWORZYĆ LISTĘ PREZENTÓW  NA GIFMI.PL

Oto kilka najistotniejszych powodów, które potwierdzą, że warto stworzyć listę prezentów na GIFMI.PL

Strzał w 10, czyli trafiony – zatopiony!

Dzięki stworzeniu listy życzeń, każdy, kto będzie chciał coś Tobie podarować, zrobi to bez pudła.

Problem wyboru?

Problemu brak! Mając dostęp do listy prezentów męża, żony, przyjaciela… wybór spośród tego, co bez wątpienia i tak stanie się źródłem radości adresata, staje się o niebo prostszy.

Oszczędność czasu

Dzięki GIFMI.PL, proces obdarowywania stanie się nie tylko skuteczny, ale i sprawny. Oszczędzisz sobie mało efektywnej, nużącej, czy wręcz morderczej bieganiny po sklepach i maratońskiego przeczesywania Internetu.

„Nerwy do konserwy!”

Po co dokładać sobie stresu, skoro ktoś częstuje Cię konkretem? W dodatku pięknie wypunktowanym i nie pozostawiającym miejsca na czcze rozmyślania: „Czy to aby dobry wybór?” „Czy to się jej/jemu spodoba?” „Czy o tym marzył/-a?”. Szkoda zdrowia!

Dobrze wydane pieniądze

Nie wszystko można kupić i nie każdy podarek liczony jest walutą, zmyszkowaną w czeluściach Twego portfela. Jeśli już jednak kupujesz, kupuj z głową. Najlepiej to, co adresat sobie wymarzył. Coś, czego ewidentnie chce. Dzięki GIFMI.PL unikniesz sytuacji, w której zakupiony przez Ciebie „suwenir” szerokim łukiem omija gust obdarowanego, a z Twego portfela bezsensownie ulatują złotówki.

Niezręczne FAUX PAS?

Nie z nami! Posiadając spis życzeń swoich bliskich, zarówno im, jak i sobie oszczędzasz rozczarowania z powodu chybionego podarunku. W końcu „bubel”, z którym nie wiadomo do końca, co począć, i tak pójdzie w odstawkę. Schowasz go? Oddasz, sprzedasz? Zakopiesz w ogródku? Zamiast gdybać, stwórz listę prezentów na  GIFMI.PL i daj znać znajomym, o naszym serwisie, zapraszając Ich tu-> ZAPROŚ ZNAJOMYCH.

 

Polecamy się. Zespół GIFMI.PL

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.