Kilka cennych rad, przydatnych podczas tworzenia listy wymarzonych prezentów na GIFMI.PL

26 kwietnia 2015   Iga Zakrzewska-Morawek    

Kilka cennych rad, przydatnych podczas tworzenia listy wymarzonych prezentów na GIFMI.PL

Proces obdarowywania, zaczynający się od pomyślunku nadawcy, a kończący na radości odbiorcy, jest długi, nierzadko skomplikowany i energochłonny. Niemniej jego niezmienną składową, zawsze pozostają emocje. Gdy postanawiasz sobie, że zabierzesz się do niego rzetelnie i z pełną odpowiedzialnością za efekt końcowy, musisz pamiętać o kilku niezbędnikach, które uczynią Twoje działania pełniejszymi i bardziej komfortowymi. Jeśli zatem jesteś gotów, aby wziąć udział w tej grze…

Postaw na różnorodność

Nie wątp w to, że Twój potencjalny prezentodawca, szukając dla Ciebie tego, co najlepsze, chce, by podarek i jemu przypadł do gustu. W końcu kupując prezent dla Ciebie, swoim wyborem określa też siebie. Nie krępuj się zatem i śmiało wpisuj na swą listę wszystko, o czym marzysz. Zarówno drobnostki, jak i okazy z „wyższej” życzeniowej półki.

Niech nie ogranicza cię cena

Umieść na swej liście pragnienia zróżnicowane cenowo. Miej na uwadze, że wartość pieniądza jest pryzmatem, przez który każdy patrzy inaczej. Ważne, aby ten, kto pragnie sprawić Ci radość, pieniądze na podarek ulokował tak dobrze, jak to tylko możliwe. Dzięki temu radość będzie obopólna.


Dobry opis to podstawa

Z tego samego powodu dokładnie opisz prezenty, które umieszczasz na swojej liście. Podaj ich nazwę, wstaw lub podlinkuj obrazek, nakreślający stronę wizualną danego przedmiotu, a nawet wskaż linkiem sklep, w którym można go nabyć.


Jedna lista to za mało?

Stwórz kilka list. Wiesz, czym szczególnie interesują się Twój mąż czy dziecko? Nieraz pewnie - w okolicach urodzin, awansu czy innej okoliczności, znajomi i krewni zasypywali Cię pytaniami typu: "Czego jej/jemu brak? Co lubi najbardziej?”. Reakcja na takie pytania raz bywa niezręczna, innym znowu kłopotliwa. Jeśli nie chcesz wyjść na zbyt pretensjonalnego lub takiego, który nic nie wie i (pozornie) niczego dla swoich bliskich nie pragnie…, a z drugiej strony chcesz, by Twoi bliscy dostawali nieco bardziej trafione prezenty, stwórz taką listę również dla nich. Tym sposobem unikniesz sytuacji, w której Twoje nowo narodzone (przypuśćmy) dziecko, otrzyma 12 gryzaków, sześć kocyków i pięć kompletów tetrowych pieluch, których wcale nie miałaś zamiaru używać.

Pokaż innym czego chcesz

Ze znajomymi powinno pójść jeszcze łatwiej. Wystarczy, że zaprosisz ich do założenia profilu na GIFMI.PL i dodasz ich do swojego grona [ZAPROŚ]. Niech i oni tworzą swoje życzeniowe listy. Wówczas cały proces obdarowywania stanie się przyjemniejszy, a prezenty zawsze trafione!


 

POWODZENIA!

Zespół GIFMI.PL 

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.